MADALYALAR

Misafirlerimizin Aldığı Madalyalar

Gloria Sports Arena'da antrenman yapan sporcular, uluslararası turnuva ve şampiyonalardan madalya ile geri dönüyor!

İşte madalya kazanan ve ilk üçe giren Gloria Sports Arena misafirleri ...

Spor Kategori Sporcunun Adı Ülke Madalya
Medal Gold 189 Altın
Yüzme Kadınlar 50m Kelebek Sarah Sjöström İsveç Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 50m Kurbağalama Jennie Johansson İsveç Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 100m Serbest Sarah Sjöström İsveç Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 100m Kelebek Sarah Sjöström İsveç Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 100m Sırtüstü Mie Nielsen Danimarka Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 200m Kelebek Franziska Hentke Almanya Medal Gold Altın
Dalış Erkekler 10m Senkronize Platform Almanya Takımı Almanya Medal Gold Altın
Dalış Kadınlar 10m Senkronize Platform Almanya Takımı Almanya Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler 400m Engelli Yasmani Copello Escobar Türkiye Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar 100m Engelli Cindy Roleder Almanya Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar 400m Engelli Sara Slott Petersen Danimarka Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler Üç Adım Atlama Max Hess Almanya Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler Cirit Atma Thomas Rōhler Almanya Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 200m Kurbağalama Dmitriy Balandin Kazakistan Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 100m Kelebek Sarah Sjöström İsveç Medal Gold Altın
Güreş Erkekler 125kg Taha Akgül Türkiye Medal Gold Altın
Kano Erkekler Bireysel Kano 200m Yuriy Cheban Ukrayna Medal Gold Altın
Atletizm Paralimpik - Erkekler Gülle Atma - F41 Niko Kappel Almanya Medal Gold Altın
Atletizm Paralimpik - Erkekler Gülle Atma - F36 Sebastian Dietz Almanya Medal Gold Altın
Atletizm Paralimpik - Erkekler Uzun Atlama - T43/44 Markus Rehm Almanya Medal Gold Altın
Atletizm Paralimpik - Kadınlar Gülle Atma - F37 Franziska Liebhardt Almanya Medal Gold Altın
Masa Tenisi Paralimpik - Erkekler Bireysel – Class 4 Abdullah Öztürk Türkiye Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar Yüksek Atlama Airine Palsyte Litvanya Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 50m Kelebek Benjamin Proud Birleşik Krallık Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 200m Kelebek Chad Le Clos Güney Afrika Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 200m Sırtüstü Evgeny Rylov Rusya Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 50m Serbest Sarah Sjöström İsveç Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 50m Kelebek Sarah Sjöström İsveç Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 100m Kelebek Sarah Sjöström İsveç Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler 200m Ramil Guliyev Türkiye Medal Gold Altın
Voleybol Kadınlar Sırbistan Milli Takımı Sırbistan Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 100m Karışık Marco Orsi İtalya Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 200m Serbest Danas Rapsys Litvanya Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 1500m Serbest Mykhailo Romanchuk Ukrayna Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 50m Serbest Sarah Sjöström İsveç Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 100m Kurbağalama Ruta Meilutyte Litvanya Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 4x50m Serbest Bayrak Sergei Fesikov & Rusya Takımı Rusya Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 4x50m Karışık Bayrak Sarah Sjöström & Michelle Coleman & İsveç Takımı İsveç Medal Gold Altın
Paletli Yüzme Kadınlar Bi Fins 50m Petra Senanszky Macaristan Medal Gold Altın
Paletli Yüzme Kadınlar Bi Fins 100m Petra Senanszky Macaristan Medal Gold Altın
Paletli Yüzme Erkekler 400m Yüzey Alex Mozsar Macaristan Medal Gold Altın
Paletli Yüzme Erkekler 400m Dalma Alex Mozsar Macaristan Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 50m Serbest Benjamin Proud Birleşik Krallık Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 50m Sırtüstü Kliment Kolesnikov Rusya Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 100m Sırtüstü Kliment Kolesnikov Rusya Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 400m Serbest Mykhaylo Romanchuk Ukrayna Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 800m Serbest Mykhaylo Romanchuk Ukrayna Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 50m Serbest Sarah Sjöström İsveç Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 50m Kelebek Sarah Sjöström İsveç Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 50m Sırtüstü Georgia Davies Rusya Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 100m Serbest Sarah Sjöström İsveç Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 100m Kelebek Sarah Sjöström İsveç Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 100m Sırtüstü Fesikova Anastasia Rusya Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 400m Bireysel Karışık Fantine Lesaffre Fransa Medal Gold Altın
Yüzme Men's 4x100m Serbest Bayrak Kliment Kolesnikov & Sergei Fesikov Rusya Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 4x100m Serbest Bayrak Martin Anouchka Fransa Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 4x100m Karışık Bayrak Fesikova Anastasia Rusya Medal Gold Altın
Yüzme Karışık 4x100m Serbest Bayrak Mehdy Metella Fransa Medal Gold Altın
Yüzme Karışık 4x100m Bayrak Georgia Davies Birleşik Krallık Medal Gold Altın
Dalış Erkekler 1m Springboard Jack Laugher Birleşik Krallık Medal Gold Altın
Dalış Erkekler 3m Springboard Grace Reid Birleşik Krallık Medal Gold Altın
Dalış Kadınlar 10m Senkronize Platform Lois Toulson & Eden Cheng Birleşik Krallık Medal Gold Altın
Senkronize Yüzme Combination Free Routine Ukrayna Takımı Ukrayna Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler 200m Ramil Guliyev Türkiye Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler Disk Atma Andrius Gudžius Litvanya Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar 100m Engelli Elvira Herman Belarus Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar 400m Engelli Lea Sprunger İsviçre Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar Heptatlon Nafissatou Thiam Belçika Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 100m Kelebek Chad Le Clos Güney Afrika Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 100m Karışık Kliment Kolesnikov Rusya Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 1500m Serbest Mykhailo Romanchuk Ukrayna Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 50m Serbest Benjamin Proud Birleşik Krallık Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 50m Kelebek Chad Le Clos Güney Afrika Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 100m Kelebek Chad Le Clos Güney Afrika Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 200m Kelebek Chad Le Clos Güney Afrika Medal Gold Altın
Dalış Erkekler 1m Springboard Jack Laugher Birleşik Krallık Medal Gold Altın
Dalış Erkekler 3m Springboard Jack Laugher Birleşik Krallık Medal Gold Altın
Dalış Erkekler 3m Senkronize Platform Jack Laugher Birleşik Krallık Medal Gold Altın
Dalış Erkekler 10m Senkronize Platform Tom Daley & Daniel Goodfellow Birleşik Krallık Medal Gold Altın
Dalış Kadınlar 1m Springboard Grace Reid Birleşik Krallık Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler Üç Adım Atlama Nazim Babayev Azerbaycan Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar Yüksek Atlama Mariya Lasitskene Rusya/ANA Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler 60m Jan Volko Slovakya Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler Gülle Atma Michal Haratyk Polonya Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler 4x400 Bayrak Julien Watrin / Belçika Takımı Belçika Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar 60m Engelli Nadine Visser Hollanda Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 50m Kelebek Sarah Sjöström İsveç Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 200m Karışık Katinka Hosszú Macaristan Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 400m Karışık Katinka Hosszú Macaristan Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 200m Sırtüstü Evgeny Rylov Rusya Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 200m Kurbağalama Anton Chupkov Rusya Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 4x100m Karışık Bayrak James Guy Birleşik Krallık Medal Gold Altın
Açık Su Yüzme Karışık 5km Lea Boy, Soeren Meissner Almanya Medal Gold Altın
Açık Su Yüzme Erkekler 25km Axel Reymond Fransa Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar Uzun Atlama Malaika Mihambo Almanya Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler Çekiç Atma Paweł Fajdek Polonya Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar 400m Salwa Eid Naser Bahreyn Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler 200m T64 Ronald Hertog Hollanda Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar 200m T64 Irmgard Bensusan Almanya Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler 100m T64 Johannes Floors Almanya Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar 100m T64 Irmgard Bensusan Almanya Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler Uzun Atlama T63 Léon Schäfer Almanya Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler Uzun Atlama T20 Ranki Oberoi Almanya Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler Uzun Atlama T64 Markus Rehm Almanya Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler 400m T62 Johannes Floors Almanya Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 100m Kelebek Anastasiya Shkurdai Belarus Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 400m Serbest Danas Rapšys Litvanya Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 200m Serbest Danas Rapšys Litvanya Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 50m Kelebek Mélanie Henique Fransa Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 200m Kelebek Katinka Hosszú Macaristan Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 100m Bireysel Karışık Katinka Hosszú Macaristan Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 200m Bireysel Karışık Katinka Hosszú Macaristan Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 400m Bireysel Karışık Katinka Hosszú Macaristan Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 4x50 Serbest Mélanie Henique, Léna Bousquin, Anna Santamans Fransa Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 50m Sırtüst Kliment Kolesnikov Rusya Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 100m Sırtüstü Kliment Kolesnikov Rusya Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 100m Bireysel Karışık Kliment Kolesnikov Rusya Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 4x50 Serbest Kliment Kolesnikov Rusya Medal Gold Altın
Yüzme 4x50 Karışık Bayrak Swimming Rusya Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 50m Kelebek Oleg Kostin Rusya Medal Gold Altın
Yüzme 4x50 Karışık Serbest Vladislav Grinev, Arina Surkova Rusya Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler Gülle Atma Tomáš Stanek Çek Cumhuriyeti Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler 800m Patryk Dobek Polonya Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar Gülle Atma Auriol Dongmo Portekiz Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar Pentatlon Nafissatou Thiam Belçika Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar 400m Femke Bol Hollanda Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar Uzun Atlama Maryna Bekh-Romanchuk Ukrayna Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar Üç Adım Atlama Patrícia Mamona Portekiz Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar 60m Ajla Del Ponte İsviçre Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar 60m Engelli Nadine Visser Hollanda Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler 4x400 Metre Bayrak Yarışı Tony VAN DIEPEN Hollanda Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler 4x400 Metre Bayrak Yarışı Liemarvin BONEVACIA Hollanda Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler 4x400 Metre Bayrak Yarışı Jochem DOBBER Hollanda Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler 4x400 Metre Bayrak Yarışı Ramsey ANGELA Hollanda Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler Cirit Atma Johannes VETTER ALMANYA Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler Disk Atma POŠKA Domantas LİTVANYA Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar Cirit Atma ANDREJCZYK Maria POLONYA Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar Gülle Atma Sara GAMBETTA ALMANYA Medal Gold Altın
YÜZME Erkekler 50m Sırtüstü Kliment Kolesnikov RUSYA Medal Gold Altın
YÜZME Kadınlar 50m Serbest Ranomi Kromowidjojo HOLLANDA Medal Gold Altın
YÜZME Erkekler 1500m Serbest Mykhaylo Romanchuk UKRAYNA Medal Gold Altın
YÜZME Erkekler 100m Serbest Kliment Kolesnikov RUSYA Medal Gold Altın
YÜZME Kadınlar 50m Sırtüstü Kira Toussaint HOLLANDA Medal Gold Altın
YÜZME Erkekler 100m Sırtüstü Robert-Andrei Glinta ROMANYA Medal Gold Altın
YÜZME Kadınlar 200m Serbest Barbora Seemanova ÇEKYA Medal Gold Altın
YÜZME Erkekler 800m Serbest Mykhaylo Romanchuk UKRAYNA Medal Gold Altın
YÜZME Kadınlar 50m Kelebek Ranomi Kromowidjojo HOLLANDA Medal Gold Altın
YÜZME Erkekler 4x100m Karışık Kliment Kolesnikov RUSYA Medal Gold Altın
YÜZME Erkekler 4x200m Serbest Aleksandr Krasnykh RUSYA Medal Gold Altın
YÜZME Erkekler 4x100m Serbest Kliment Kolesnikov RUSYA Medal Gold Altın
Okçuluk Erkekler Bireysel Mete Gazoz Türkiye Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 400m Serbest Stil Ahmed HAFNAOUI Tunus Medal Gold Altın
Kule Atlama Erkekler Senkronize 10m Platform İngiltere Takım - Matty LEE & Thomas DALEY İngiltere Medal Gold Altın
Kano Takım Erkekler Dörtlü Kayak 500m Alman Takımı - Max LEMKE, Tom LIEBSCHER, Ronald RAUHE, Max RENDSCHMIDT Almanya Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler Disk Atma Daniel STALH İsveç Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar Heptatlon Thiam NAFİSSATOU Belçika Medal Gold Altın
Atletizm 4x400 Karışık Bayrak Yarışı Justyna SWIETY-ERSETIC, Iga BAUMGART-WITAN & Polonya Takım Polonya Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar Çekiç Atma Anita WLODARCZYK Polonya Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 4x100 Karışık Yüzme Michael ANDREW & Team USA ABD Medal Gold Altın
Güreş Kadınlar Serbest Stil 76 kg Aline ROTTER - FOCKEN Almanya Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler Uzun Atlama Miltiadis TENTOGLOU Yunanistan Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler Yüksek Atlama Mutaz Isa BARSHIM Katar Medal Gold Altın
Hokey Hokey Belçika Çim Hokeyi Erkek Milli Takımı Belçika Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler Çekiç Atma Wojciech NOWICKI Polonya Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar 100m - T64 van GANSEWINKEL Marlene Hollanda Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar 200m - T64 van GANSEWINKEL Marlene Hollanda Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar Uzun Atlama - T64 JONG Fleur Hollanda Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama - SB11 DORSMAN Rogier Hollanda Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 200m Bireysel Karışık - SM11 DORSMAN Rogier Hollanda Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 400m Serbes Stil - S11 DORSMAN Rogier Hollanda Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 100m Kurbağalama - SB9 ZIJDERVELD Chantalle Hollanda Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 200m Bireysel Karışık - SM10 ZIJDERVELD Chantalle Hollanda Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler 100m - T64 STRENG Felix Almanya Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler 400m - T62 FLOORS Johannes Almanya Medal Gold Altın
Atletizm Erkekler Uzun Atlama - T64 REHM Markus Almanya Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar 400m - T38 AVE Lindy Almanya Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama - SB13 ENGEL Taliso Almanya Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 100m Kurbağalama - SB13 KRAWZOW Elena Almanya Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 100m Sırtüstü - S10 PAP Bianka Macaristan Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 100m Kurbağalama - SB4 ILLES Fanni Macaristan Medal Gold Altın
Yüzme Kadınlar 100m Kelebek - S9 KONKOLY Zsofia Macaristan Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 100m Sırtüstü - S13 BOKI Ihar Belarus Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 100m Kelebek - S13 BOKI Ihar Belarus Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 200m Bireysel Karışık - SM13 BOKI Ihar Belarus Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 400m Serbest Stil- S13 BOKI Ihar Belarus Medal Gold Altın
Yüzme Erkekler 50m Serbest Stil - S13 BOKI Ihar Belarus Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar Gülle Atma - F57 DJELAL Safia Cezayir Medal Gold Altın
Masa Tenisi Erkekler Bireysel - Sınıf 4 OZTURK Abdullah Türkiye Medal Gold Altın
Atletizm Kadınlar Gülle Atma - F20 MENDES SANCHEZ Poleth Isamar Ekvator Medal Gold Altın
Medal Silver 166 Gümüş
Yüzme Erkekler 200m Kelebek Viktor Bromer Danimarka Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 200m Kurbağalama Marco Koch Almanya Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 50m Sırtüstü Mie Nielsen Danimarka Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 200m Sırtüstü Daryna Zevina Ukrayna Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 4×200m Serbest Bayrak Belçika Takımı Belçika Medal Silver Gümüş
Atletizm Erkekler 200m Ramil Guliyev Türkiye Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar 100m Engelli Alina Talay Belarus Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Disk Atma Julia Fisher Almanya Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Cirit Atma Linda Stahl Almanya Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama Cameron Van Der Burgh Güney Afrika Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar 400m Engelli Sara Slott Petersen Danimarka Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 200m Serbest Sarah Sjöström İsveç Medal Silver Gümüş
Atletizm Paralimpik - Kadınlar Uzun Atlama - T37 Franziska Liebhardt Almanya Medal Silver Gümüş
Yüzme Paralimpik - Kadınlar 50m Serbest - S7 Denise Grahl Almanya Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 1500m Serbest Mykhailo Romanchuk Ukrayna Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 100m Serbest Sarah Sjöström İsveç Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 4x200m Serbest Bayrak Yuhan Zhang & Çin Takımı Çin Medal Silver Gümüş
Atletizm Erkekler 400m Engelli Yasmani Copello Escobar Türkiye Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 50m Serbest Benjamin Proud Birleşik Krallık Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 100m Karışık Sergei Fesikov Rusya Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 100m Serbest Sarah Sjöström İsveç Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 100m Karışık Sarah Sjöström İsveç Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 200m Sırtüstü Daryna Zevina Ukrayna Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 4x50m Serbest Bayrak Marco Orsi & İtalya Takımı İtalya Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 4x50m Serbest Bayrak Sarah Sjöström İsveç Medal Silver Gümüş
Yüzme Karma 4x50m Serbest Bayrak Sergei Fesikov & Rusya Takımı Russia Medal Silver Gümüş
Paletli Yüzme Erkekler Bi Fins 100m Gergo Kosina Macaristan Medal Silver Gümüş
Paletli Yüzme Kadınlar Bi Fins 100m Krisztina Varga Macaristan Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 50m Kelebek Benjamin Proud Birleşik Krallık Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 100m Kelebek Mehdy Metella Fransa Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 200m Sırtüstü Radoslaw Kawecki Polonya Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 800m Serbest Mykhaylo Romanchuk Ukrayna Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 50m Serbest Pernille Blume Danimarka Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 50m Sırtüstü Georgia Davies Birleşik Krallık Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 50m Kelebek Emilie Beckmann Danimarka Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 4x100m Karışık Bayrak Kliment Kolesnikov Rusya Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 4x100 Karışık Bayrak Emilie Beckmann & Pernille Blume Danimarka Medal Silver Gümüş
Yüzme 4x100 Karışık Bayrak Kliment Kolesnikov Rusya Medal Silver Gümüş
Dalış Erkekler 3m Senkronize Platform Jack Laugher & Chris Mears Birleşik Krallık Medal Silver Gümüş
Dalış Erkekler 10m Senkronize Platform Mattheu Dixon & Noah Williams Birleşik Krallık Medal Silver Gümüş
Dalış Karışık 3m Senkronize Platform Ross Haslam & Grace Reid Birleşik Krallık Medal Silver Gümüş
Dalış Karışık 10m Platform Matthew Lee & Lois Toulson Birleşik Krallık Medal Silver Gümüş
Senkronize Yüzme Duet Free Routine Ukrayna Takımı Ukrayna Medal Silver Gümüş
Senkronize Yüzme Team Free Routine Ukrayna Takımı Ukrayna Medal Silver Gümüş
Senkronize Yüzme Solo Technical Routine Yelyzaveta Yakhno & Marta Fiedina Ukrayna Medal Silver Gümüş
Senkronize Yüzme Duet Technical Routine Ukrayna Takımı Ukrayna Medal Silver Gümüş
Senkronize Yüzme Team Technical Routine Ukrayna Takımı Ukrayna Medal Silver Gümüş
Açık Su Yüzme Erkekler 5km Axel Reymond Fransa Medal Silver Gümüş
Atletizm Erkekler 400m Engelli Yasmani Copello Escobar Türkiye Medal Silver Gümüş
Atletizm Erkekler 4x100m Ramil Guliyev Türkiye Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Uzun Atlama Maryna Bekh Ukrayna Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 50m Kelebek Chad Le Clos Güney Afrika Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 200m Kelebek Chad Le Clos Güney Afrika Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 4x50 Serbest Bayrak Kliment Kolesnikov & Sergei Fesikov Rusya Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 4x100m Serbest Bayrak Kliment Kolesnikov & Sergei Fesikov Rusya Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 100m Serbest Chad Le Clos Güney Afrika Medal Silver Gümüş
Yüzme Karışık 4x100 Serbest Bayrak Benjamin Proud Birleşik Krallık Medal Silver Gümüş
Yüzme Karışık 4x100 Serbest Bayrak James Guy Birleşik Krallık Medal Silver Gümüş
Yüzme Karışık 4x100 Bayrak James Guy Birleşik Krallık Medal Silver Gümüş
Yüzme Karışık 4x100 Bayrak Benjamin Proud Birleşik Krallık Medal Silver Gümüş
Yüzme Karışık 4x200 Serbest James Guy Birleşik Krallık Medal Silver Gümüş
Dalış Erkekler 10m Platform Matthew Dixon & Noah Williams Birleşik Krallık Medal Silver Gümüş
Dalış Kadınlar 3m Senkronize Platform Katherine Torrance Birleşik Krallık Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar 3000m Sifan Hassan Hollanda Medal Silver Gümüş
Voleybol Kadınlar İtalya Milli Takımı İtalya Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar 60m Dafne Schippers Hollanda Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar 60m Engelli Cindy Roleder Almanya Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Uzun Atlama Nastassia Mironchyk Ivanova Belarus Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Yüksek Atlama Yuliya Levchenko Ukrayna Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 50m Serbest Sarah Sjöström İsveç Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 1500m Serbest Mykhailo Romanchuk Ukrayna Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 50m Sırtüstü Evgeny Rylov Rusya Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 100m Sırtüst Evgeny Rylov Rusya Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 50m Kelebek Oleg Kostin Rusya Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 100m Kelebek Sarah Sjöström İsveç Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 4x100m Serbest Bayrak Evgeny Rylov, Vladislav Grinev, Kliment Kolesnikov Rusya Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 4x200m Serbest Bayrak Martin Malyutin, Aleksandr Krasnykh Rusya Medal Silver Gümüş
Açık Su Yüzme Kadınlar 5km Aurelie Müller Almanya Medal Silver Gümüş
Açık Su Yüzme Erkekler 5km Logan Fontaine Fransa Medal Silver Gümüş
Açık Su Yüzme Erkekler 10km Marc-Antoine Olivier Fransa Medal Silver Gümüş
Dalış Erkekler 3m Senkronize Jack Laugher Birleşik Krallık Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar 4x400 Bayrak Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty Polonya Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Uzun Atlama Maryna Bekh-Romanchuk Ukrayna Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Çekiç Atma Joanna Fiodorow Polonya Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Heptatlon (800m) Verena Preiner Avusturya Medal Silver Gümüş
Atletizm Erkekler 100m T63 Léon Schäfer Almanya Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar 200m T64 Kimberly Alkemade Hollanda Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Uzun Atlama T64 Marlene van Gansewinkel Hollanda Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar 100m T64 Marlene van Gansewinkel Hollanda Medal Silver Gümüş
Atletizm Erkekler 400m T62 Olivier Hendriks Hollanda Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 400m Bireysel Karışık Zsuzsanna Jakabos Macaristan Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 50m Kurbağalama Hüseyin Emre Sakçı Türkiye Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 50m Serbest Florent Manaudou Fransa Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama Ilya Shymanovich Belarus Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 50m Kelebek Szebasztián Szabó Macaristan Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 50m Serbest Mélanie Henique Fransa Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 4x500 Bayrak Szebasztián Szabó, Dávid Horváth Macaristan Medal Silver Gümüş
Atletizm Erkekler Gülle Atma Michal Haratyk Polonya Medal Silver Gümüş
Atletizm Erkekler 3000m Isaac Kimeli Belçika Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Pentatlon Noor Vidts Belçika Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Yüksek Atlama Iryna Gerashchenko Ukrayna Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar 400m Justyna Swiety-Ersetic Polonya Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Çekiç Atma WLODARCZYK Anita POLONYA Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Cirit Atma HUSSONG Christin ALMANYA Medal Silver Gümüş
YÜZME Kadınlar 400m Karışık Viktoria Mihalyvari MACARİSTAN Medal Silver Gümüş
YÜZME Kadınlar 800m Serbest Anastasia Kirpichnikova RUSYA Medal Silver Gümüş
YÜZME Erkekler 100m Kurbağa Arno Kamminga HOLLANDA Medal Silver Gümüş
YÜZME Erkekler 50m Sırtüstü Robert-Andrei Glinta ROMANYA Medal Silver Gümüş
YÜZME Kadınlar 50m Serbest Pernille Blume DANİMARKA Medal Silver Gümüş
YÜZME Erkekler 200m Kurbağa Arno Kamminga HOLLANDA Medal Silver Gümüş
YÜZME Kadınlar 1500m Serbest Anastasia Kirpichnikova RUSYA Medal Silver Gümüş
YÜZME Erkekler 50m Kurbağa Ilya Shymanovich BELERUSYA Medal Silver Gümüş
YÜZME Kadınlar 400m Serbest Anna Egorova RUSYA Medal Silver Gümüş
YÜZME Mix 4x100m Karışık Arno Kamminga HOLLANDA Medal Silver Gümüş
YÜZME Mix 4x100m Karışık Nyls Korstanje HOLLANDA Medal Silver Gümüş
YÜZME Mix 4x100m Serbest Jesse Puts HOLLANDA Medal Silver Gümüş
YÜZME Mix 4x100m Serbest Ranomi Kromowidjojo HOLLANDA Medal Silver Gümüş
YÜZME Kadınlar 4x100m Serbest Ranomi Kromowidjojo HOLLANDA Medal Silver Gümüş
YÜZME Kadınlar 4x100m Serbest Kira Toussaint HOLLANDA Medal Silver Gümüş
YÜZME Kadınlar 4x100m Serbest Marrit Steenbergen HOLLANDA Medal Silver Gümüş
YÜZME Kadınlar 4x200m Serbest Zsuzsanna Jakabos MACARİSTAN Medal Silver Gümüş
YÜZME Kadınlar 4x200m Serbest Fanni Fábián MACARİSTAN Medal Silver Gümüş
YÜZME Kadınlar 4x100m Karışık Svetlana Chimrova RUSYA Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 100m Sırtüstü Kliment KOLESNIKOV ROC Medal Silver Gümüş
Atletizm Erkekler Disk Atma Simon PATTERSON İsveç Medal Silver Gümüş
Kule Atlama Takım Erkekler Senkronize 10m Platform ROC Takımı - Aleksandr BONDAR, Viktor MINIBAEV ROC Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 100m Kurbağa Arno KAMMINGA Hollanda Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 200m Kurbağa Arno KAMMINGA Hollanda Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 50m Serbest Stil Florent MANAUDOU Fransa Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 50m Serbest Stil Sarah SJOESTROEM İsveç Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 1500m Serbest Stil Mykhailo ROMANCHUK Ukrayna Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Disk Atma Kristin PUDENZ Almanya Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Üç Adım Atlama Patricia MAMONA Portekiz Medal Silver Gümüş
Kano Erkekler Durgunsu ikili 1000m Alman Takımı - Max HOFF, Jacob SCHOPF Almanya Medal Silver Gümüş
Yüzme Takım Erkekler 10km Maraton Yüzme Kristóf RASOVSZKY Macaristan Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Heptatlon Anouk VETTER Hollanda Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadıblar 10km Maraton Yüzme Sharon VAN ROUWENDAAL Hollanda Medal Silver Gümüş
Kano Kadınlar Durgunsu Kayak 500M Ukrayna Takımı - Anastasiia CHETVERIKOVA, Liudmyla LUZAN Ukrayna Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Cirit Atma Maria ANDREJCZYK Polonya Medal Silver Gümüş
Atletizm Erkekler Cirit Atma Jakub VADLEJCH Çek Cumhuriyeti Medal Silver Gümüş
Atletizm Erkekler 4x100 Bayrak Yarışı Terrence AGARD, Ramsey ANGELA, Liemarvin BONEVACIA, Jochem DOBBER & Hollanda Takımı Hollanda Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar 4x400 Bayrak Yarışı Polonya Takımı - Justyna SWIETY-ERSETIC, Anna KIELBASINSKA , Natalia KACZMAREK,Malgorzata HOLUB-KOWALIK,Iga BAUMGART-WITAN Polonya Medal Silver Gümüş
Atletizm Erkekler 400m - T62 HENDRIKS Olivier Hollanda Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Cirit Atma - F46 ROORDA Noelle Hollanda Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 400m Serbest Stil - S10 TAKKEN Bas Hollanda Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 100m Kurbağalama - SB9 KRUGER Lisa Hollanda Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 100m Serbest Stil - S10 ZIJDERVELD Chantalle Hollanda Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 100m Serbest Stil - S11 BRUINSMA Liesette Hollanda Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 400m Serbest Stil - S11 BRUINSMA Liesette Hollanda Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 50m Serbest Stil - S10 ZIJDERVELD Chantalle Hollanda Medal Silver Gümüş
Judo Kadınlar -63 kg HUSIEVA Iryna Ukrayna Medal Silver Gümüş
Tekerlekli Sandalye Eskrimi Erkekler Bireysel Kılıç - Kategori A MANKO Artem Ukrayna Medal Silver Gümüş
Tekerlekli Sandalye Eskrimi Kadınlar Bireysel Flöre - Kategori A MORKVYCH Nataliia Ukrayna Medal Silver Gümüş
Tekerlekli Sandalye Eskrimi Kadınlar Bireysel Sabre - Kategori B FEDOTA Olena Ukrayna Medal Silver Gümüş
Tekerlekli Sandalye Eskrimi Kadınlar Takım Epe BREUS Yevheniia - FEDOTA Olena - MORKVYCH Nataliia / TEAM Ukraine Ukrayna Medal Silver Gümüş
Atletizm Erkekler 200m - T64 STRENG Felix Almanya Medal Silver Gümüş
Atletizm Erkekler Uzun Atlama - T63 SCHAEFER Leon Almanya Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar 100m - T64 BENSUSAN Irmgard Almanya Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar 200m - T64 BENSUSAN Irmgard Almanya Medal Silver Gümüş
Atletizm Kadınlar Cirit Atma - F34 HERRMANN Frances Almanya Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 200m Bireysel Karışık - SM10 PAP Bianka Macaristan Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 200m Bireysel Karışık - SM9 KONKOLY Zsofia Macaristan Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 400m Serbest Stil - S10 PAP Bianka Macaristan Medal Silver Gümüş
Yüzme Kadınlar 400m Serbest Stil - S9 KONKOLY Zsofia Macaristan Medal Silver Gümüş
Yüzme Erkekler 100m Sırtüstü - S9 SHCHALKANAU Yahor Belarus Medal Silver Gümüş
Atletizm Erkekler Gülle Atma - F33 KARDJENA Kamel Cezayir Medal Silver Gümüş
Medal Bronze 162 Bronz
Yüzme Erkekler 4×100m Serbest Bayrak Belçika Takımı Belçika Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 4×100 m Serbest Bayrak İsveç Takımı İsveç Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler 400m Engelli Kariem Hussein İsviçre Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar 400m Engelli Lea Sprunger İsviçre Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar Disk Atma Shanice Craft Almanya Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar Gülle Atma Emel Dereli Türkiye Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar Uzun Atlama Malaika Mihambo Almanya Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler Disk Atma Daniel Jasinski Almanya Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler Yüksek Atlama Bohdan Bondarenko Ukrayna Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler 400m Engelli Yasmani Copello Escobar Türkiye Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 100m Serbest Sarah Sjöström İsveç Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 200m Kurbağalama Shi Jinglin Çin Medal Bronze Bronz
Dalış Erkekler 3m Kule Atlama Patrick Hausding Almanya Medal Bronze Bronz
Hokey Erkekler Çim Hokeyi Erkekler Ulusal Hokey Takımı Almanya Medal Bronze Bronz
Hokey Kadınlar Çim Hokeyi Kadınlar Ulusal Hokey Takımı Almanya Medal Bronze Bronz
Atletizm Paralimpik - Erkekler 100m - T12 Thomas Ulbricht Almanya Medal Bronze Bronz
Yüzme Paralimpik - Erkekler 150m Bireysel Karma - SM4 Jonas Larsen Danimarka Medal Bronze Bronz
Masa Tenisi Paralimpik - Erkekler Takımı – Class 4-5 Abdullah Öztürk Türkiye Medal Bronze Bronz
Atletizm Paralimpik - Kadınlar 100m - T12 Katrin Mueller-Rottgardt Almanya Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 50m Serbest Benjamin Proud Birleşik Krallık Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 50m Kurbağalama Cameron Van Der Burgh Güney Afrika Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 200m Kurbağalama Jinglin Shi Çin Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 4x100m Karışık Bayrak Evgeny Rylov & Rusya Takımı Rusya Medal Bronze Bronz
Dalış Erkekler 3m Senkronize Oleg Kolodiy & Illya Kvasha Ukrayna Medal Bronze Bronz
Voleybol Kadınlar Türkiye Milli Takımı Türkiye Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 200m Sırtüstü Danas Rapsys Litvanya Medal Bronze Bronz
Yüzme Karma 4x50m Serbest Bayrak Marco Orsi & İtalya Takımı İtalya Medal Bronze Bronz
Paletli Yüzme Kadınlar Bi Fins 50m Krisztina Varga Macaristan Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 100m Serbest Mehdy Metella Fransa Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 4x100 Serbest Bayrak Pernille Blume Danimarka Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 4x100 Karışık Bayrak Georgia Davies Birleşik Krallık Medal Bronze Bronz
Yüzme Karışık 4x100 Serbest Bayrak Kliment Kolesnikov Rusya Medal Bronze Bronz
Dalış Erkekler 1m Springboard James Heatly Birleşik Krallık Medal Bronze Bronz
Senkronize Yüzme Solo Free Routine Yakhno Yelyzaveta Ukrayna Medal Bronze Bronz
Açık Su Yüzme Erkekler 5km Logan Fontaine Fransa Medal Bronze Bronz
Açık Su Yüzme Kadınlar 25km Lara Grangeon Fransa Medal Bronze Bronz
Açık Su Yüzme Karışık 5km Lara Grangeon Fransa Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler Dekatlon Vitaliy Zhuk Belarus Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar Gülle Atma Aliona Dubitskaya Belarus Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 100m Sırtüst Kliment Kolesnikov Rusya Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 100m Sırtüstü Georgia Davies Birleşik Krallık Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 100m Kelebek James Guy Birleşik Krallık Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 400m Serbest James Guy Birleşik Krallık Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 100m Sırtüst Georgia Davies Birleşik Krallık Medal Bronze Bronz
Yüzme Karışık 4x100 Bayrak Chad Le Clos Güney Afrika Medal Bronze Bronz
Dalış Erkekler 1m Springboard James Heatly Birleşik Krallık Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler Gülle Atma Tomáš Staněk Çekya Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar 60m Engelli Nadine Visser Hollanda Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar 1500m Sifan Hassan Hollanda Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler 60m Joris Van Gool Hollanda Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler Gülle Atma Tomas Stanek Slovakya Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler Üç Adım Atlama Hess Max Almanya Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar 60m Engelli Elvira Herman Belarus Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar Uzun Atlama Maryna Bekh Ukrayna Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar Yüksek Atlama Airine Palsyte Litvanya Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 100m Kelebek Chad le Clos Güney Afrika Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 200m Kelebek Chad le Clos Güney Afrika Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 50m Sırtüst Kliment Kolesnikov Rusya Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 50m Sırtüstü Daria Vaskina Rusya Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 100m Serbest Sarah Sjöström İsveç Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 100m Serbest Vladislav Grinev Rusya Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 200m Serbest Sarah Sjöström İsveç Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 200m Serbest Martin Malyutin Rusya Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 800m Serbest David Aubry Fransa Medal Bronze Bronz
Yüzme 4x100m Karışık Bayrak Georgia Davies, James Guy Birleşik Krallık Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 4x100 Karışık Bayrak Kirill Prigoda, Evgeny Rylov Rusya Medal Bronze Bronz
Yüzme Karışık 4x100 Serbest Bayrak Clement Mignon, Mehdy Metella, Marie Wattel Fransa Medal Bronze Bronz
Açık Su Yüzme Kadınlar 5km Leonie Beck Almanya Medal Bronze Bronz
Açık Su Yüzme Kadınlar 25km Lara Grangeon Fransa Medal Bronze Bronz
Dalış Erkekler 3m Springboard Jack Laugher Birleşik Krallık Medal Bronze Bronz
Dalış Erkekler 10m Senkronize Matthew Lee Birleşik Krallık Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler Cirit Atma Johannes Vetter Almanya Medal Bronze Bronz
Atletizm Karışık 4x400 Bayrak Abbas Abubakar Abbas, Salwa Eid Naser, Aminat Yusuf Jamal, Musa Isah Bahreyn Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar Heptatlon (Cirit Atma) Verena Preiner Avusturya Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler Sırıkla Atlama Piotr Lisek Polonya Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler 100m T64 Felix Streng Almanya Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar 100m T64 Kimberly Alkemade Hollanda Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler 200m T61 Ali Laçin Almanya Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar 100m T35 Nienke Timmer Hollanda Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar 400m T53 Hamide Doğangün Türkiye Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 200m Kurbağalama Marco Koch Almanya Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 100m Sırtüstü Georgia Davies Birleşik Krallık Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 50m Kelebek Emilie Beckmann Danimarka Medal Bronze Bronz
Yüzme 4x50 Karışık Bayrak Pernille Blume, Jeanette Ottesen, Tobias Bjerg Danimarka Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 200m Kelebek Zsuzsanna Jakabos Macaristan Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 100m Sırtüstü Robert Glință Romanya Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 1500m Serbest David Aubry Fransa Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 4x50 Serbest Julie Janset, Jeanette Ottesen, Emilie Beckmann, Pernille Blume Danimarka Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 50m Serbest Maksim Lobanovskii Macaristan Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 4x50 Karışık Arina Surkova Rusya Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 100m Serbest Vladislav Grinev Rusya Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 50m Kelebek Ümit Can Güreş Türkiye Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 4x50 Karışık Ilya Shymanovich, Yauhen Tsukrin Belarus Medal Bronze Bronz
Dalış Karışık Takım Katherine Torrance Birleşik Krallık Medal Bronze Bronz
Dalış Erkekler 3m Springboard James Heatly Birleşik Krallık Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar Uzun Atlama Khaddi Sagnia İsveç Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler 60m Ján Volko Slovakya Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler Sırıkla Atlama Piotr Lisek Polonya Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler Heptatlon Pawel Wiesiolek Polonya Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler Yüksek Atlama Thomas Carmoy Almanya Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar 4x100 Metre Bayrak Yarışı Jamile SAMUEL Hollanda Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar 4x100 Metre Bayrak Yarışı Dafne SCHIPPERS Hollanda Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar 4x100 Metre Bayrak Yarışı Nadine VISSER Hollanda Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar 4x100 Metre Bayrak Yarışı Naomi SEDNEY Hollanda Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler Gülle Atma Dennis LEWKE ALMANYA Medal Bronze Bronz
YÜZME Kadınlar 800m Serbest Anna Egorova RUSYA Medal Bronze Bronz
YÜZME Kadınlar 200m Kelebek Svetlana Chimrova RUSYA Medal Bronze Bronz
YÜZME Erkekler 200m Sırtüstü Roman Mityukov İSVİÇRE Medal Bronze Bronz
YÜZME Karışık 4x200 Serbest Aleksandr Krasnykh RUSYA Medal Bronze Bronz
YÜZME Karışık 4x200 Serbest Anna Egorova RUSYA Medal Bronze Bronz
YÜZME Karışık 4x200 Serbest Anastasia Kirpichnikova RUSYA Medal Bronze Bronz
Judo Kadınlar -48 kg Daria BILODID Ukrayna Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 100m Serbest Stil Kliment KOLESNIKOV ROC Medal Bronze Bronz
Okçuluk Takım Kadınlar Okçuluk Charline SCHWARZ, Michelle KROPPEN & Alman Takımı Almanya Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 50m Serbest Stil Pernille BLUME Danimarka Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 800m Serbest Stil Mykhailo ROMANCHUK Ukrayna Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar Çekiç Atma Malwina KOPRON Polonya Medal Bronze Bronz
Kano Erkekler Durgunsu İkili 1000m Almanya Takımı - Sebastian BRENDEL, Tim HECKER Almanya Medal Bronze Bronz
Kule Atlama Erkekler 3m Tramplen Jack LAUGHER İngiltere Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler Çekiç Atma Pawel FAJDEK Polonya Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar 400m Engelli Famke BOL Hollanda Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler 800m Patryk DOBEK Polonya Medal Bronze Bronz
Kano Kadınlar Bireysel 200m Liudmyla LUZAN Ukrayna Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar Heptatlon Emma OOSTERWEGEL Hollanda Medal Bronze Bronz
Kule Atlama Erkekler 10m Platform Thomas DALEY İngiltere Medal Bronze Bronz
Kano Takım Erkekler Durgunsu Dörtlü Kayak 500m Samuel BALAZ, Erik VLCEK & Slovakya Takımı Slovakya Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler Cirit Atma Vitezslav VESELY Çek Cumhuriyeti Medal Bronze Bronz
Güreş Kadınlar Serbest Stil 76 kg Yasemin ADAR Türkiye Medal Bronze Bronz
Güreş Erkekler Serbest Stil+125 kg Taha AKGÜL Türkiye Medal Bronze Bronz
Güreş Erkekler Grekoromen 130 kg Rıza KAYAALP Türkiye Medal Bronze Bronz
Güreş Erkekler Grekoromen 67 kg Frank STAEBLER Almanya Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar 200m - T64 ALKEMADE Kimberly Hollanda Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar Uzun Atlama - T64 van GANSEWINKEL Marlene Hollanda Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar Maratonu - T54 den BOER Nikita Hollanda Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler 200m Bireysel Karışık - SM10 TAKKEN Bas Hollanda Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler 200m Bireysel Karışık - SM13 van WANROOIJ Thomas Hollanda Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadinlar 100m Sırtüstü - S10 KRUGER Lisa Hollanda Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar 100m Kelebek - S10 ZIJDERVELD Chantalle Hollanda Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar 100m Serbest Stil - S10 KRUGER Lisa Hollanda Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar 200m Bireysel Karışık - SM10 KRUGER Lisa Hollanda Medal Bronze Bronz
Judo Erkekler -73 kg MAHOMEDOV Rufat Ukrayna Medal Bronze Bronz
Judo Erkekler -90 kg NAZARENKO Oleksandr Ukrayna Medal Bronze Bronz
Judo Kadınlar -48 kg IVANYTSKA Yuliia Ukrayna Medal Bronze Bronz
Judo Kadınlar -52 kg NIKOLAYCHYK Nataliya Ukrayna Medal Bronze Bronz
Tekerlekli Sandalye Eskrimi Kadınlar Bireysel Kılıç - Kategori A BREUS Yevheniia Ukrayna Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler 100m - T63 SCHAEFER Leon Almanya Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler 100m - T64 FLOORS Johannes Almanya Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler 200m - T61 Almanya Germany Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler Gülle Atma - F36 DIETZ Sebastian Almanya Medal Bronze Bronz
Atletizm Erkekler Gülle Atma - F41 KAPPEL Niko Almanya Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar 100m - T38 AVE Lindy Almanya Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 100m Sırtüstü - S6 SCHOTT Verena Almanya Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 100m Kurbağalama - SB5 SCHOTT Verena Almanya Medal Bronze Bronz
Yüzme Kadınlar 200m Bireysel Karışık - SM6 SCHOTT Verena Almanya Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar Uzun Atlama - T63 KRATTER Elena İsviçre Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar Kulüp Atma - F32 GASMI Mounia Cezayir Medal Bronze Bronz
Masa Tenisi Erkekler Bireysel - Sınıf 4 TURAN Nesim Türkiye Medal Bronze Bronz
Masa Tenisi Erkekler Bireysel - Sınıf 5 OZTURK Ali Türkiye Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 100m Kurbağalama - SB13 ZHUMAGALI Nurdaulet Kazakistan Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar Uzun Atlama - T47 RODRIGUEZ Kiara Ekvator Medal Bronze Bronz
Atletizm Kadınlar Gülle Atma - F20 MENDEZ Anais Ekvator Medal Bronze Bronz
Yüzme Erkekler 100m Sırtüstü - S6 SINOVCIC Dino Hırvatistan Medal Bronze Bronz
Total: 521 Medals