PAKETLER

Gloria Sports Arena'nın takımların ve sporcuların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik analiz, tedavi ve antrenman paketleri ile başarınızı optimize edin.

Golf Rehabilitation 370X237
Golf Rehabilitasyon ve Fitness Programı

Gloria Arena Spor Sağlık Merkezi Golf Rehabilitasyon ve Fitness Programı, sakatlanma veya ameliyat sonrası iyileşmeye ve kurslara güvenli şekilde geri dönmenize yardımcı olmak için golften kaynaklanan omurga veya çevresel sakatlanmaları teşhis etme hizmeti sunuyor.

Sports Rehabilitation Program 370X237
Spor Rehabilitasyon Programı

Gloria Spor Arena’da bulunan Spor Sakatlanma Rehabilitasyon Programı, yalnızca sporcular için değil, fiziksel aktiviteye geri dönmek isteyen kas-iskelet sistemi problemi yaşayanlar için de kişiye özel değerlendirme ve tedavi imkanı sunuyor.

Weight Loss Helath Life 370X237
Kilo Verme/Sağlıklı Yaşam Programı

Kendinizi sağlıklı bir yaşamla tanıştırın! Fizyolojinizi anlayın, sağlığınızı ve yaşam kalitenizi geliştirmek için doğru yönde ilerlemek üzere ilk adımlarınızı atın.

Physical Check Up 370X237
Fiziksel Check-Up

Çocuklar için “Çocuk Gladyatör Paketi”; gençler için “Genç Sporcu Paketi”; yetişkinler için “Fiziksel Check-Up Paketi” ve seçkin sporcular için “Seçkin Sporcu Tam Check-Up Paketi” fiziksel check-up Programları.

Elite Football Player 370X237
Elite Futbol Oyuncusu Programı

Bu programa orta ve üst seviyede futbol oynayan veya antrenman yapan futbolcular katılabilir. Program kapsamında ünlü koçlar tarafından spor fizyolojisi, biyomekanik, beslenme, teknik, sakatlanmaların önlenmesi ve dayanıklılık ve esneklik çalışmaları alanlarında eğitimler verilerek gerekli analizler yapılmaktadır.

Group Specific Camps 370X237
Özel Grup Kampları

Gloria Sports Arena; kadınlar, çocuklar, spor kulüpleri, okullar, şirketler ve kurumsal gruplar gibi pek çok grup için özel fitness/sağlık/antrenman ve eğitim kampı sunuyor.