SU SPORLARI

Rekreasyonel veya rekabetçi su sporlarını Gloria Sports Arena’nın 5.800 m² Su Sporları Tesislerinde deneyimleyin. Hem rehabilitasyon hem de eğitim için farklı FINA standartlarında havuzlar, fiziksel kondisyonunuzu artırmak ve sizi bir şampiyon yapmak için oluşturulmuştur.

SANAL TUR
Diving Sports (1)
DIVING Gsa (1)

ATLAMA

MAVİYE DALIŞ
1 metreden 10 metreye kadar sıçrama tahtası ve platformları ile Gloria Sports Arena Su Sporları Merkezi, hem antrenman hem de rehabilitasyon için size ferahlatıcı bir ortam sunuyor.

DETAY
Swiming Gsa V1
Swimming Sports

YÜZME

ŞAMPİYON GİBİ YÜZÜN!
FINA standartlarındaki havuzlar sizi ve yeni hedeflerinizi bekliyor. Sıkı antrenman yapın, rekorlar kırın ve madalya kazanın!

DETAY
Water Polo Sports
Waterpolo Gsa V1

SU TOPU

OYUNUN EN GÜÇLÜSÜ OLUN!
Zorlu karşılaşmaların kazanan takımları Gloria Sports Arena'da antrenman yapıyor. Ekibinizle birlikte yaklaşan su topu oyunlarına hazırlanın.

DETAY
Gsa SYNCRONIZE SWIMMING
Syncronized Sports

SENKRONİZE YÜZME

ESNEK, YARATICI, ZARİF
Yeterince senkronize misiniz? Gelin ve muhteşem Çok Amaçlı Havuzumuzda koreografinizi geliştirin.

DETAY

Ramilguliyev 2
Ramil Guliyev

Türkiye Atletizm Milli Takımı - Atlet

Herkese Merhabalar, Ben Ramil Guliyev. Bizim burada geçirdiğimiz 5. yılımız. 2015'den itibaren burada konaklıyoruz. Burası bizim ikinci evimiz gibi oldu. Çok mutluyuz. İdman için gerekli tüm şartları bize mümkün olduğunca sağlıyorsunuz. Burada olmak bizi çok mutlu ediyor. İnanıyoruz ki daha iyi dereceleri sizin desteğiniz ile yapacağız.

Goktug Ergin 1
Göktuğ Ergin

Türkiye Okçuluk Milli Takımı - Baş Antrenör

Gloria Sports Arena, hiçbir bahane üretmeden antrenman yapmaktan başka kaçış yolu olmayan yegane tesis. Burada sadece etraftaki antrenman imkanları değil, personelin güler yüzlülüğü, yardımseverliği ve ihtiyacınız olan her şeyin ihtiyacınız olduğu zamanda yanınızda olması sizi başarıya bir adım daha yaklaştıracak.

Maryna Bekh 1
Maryna Bekh-Romanchuk

Ukrayna Atletizm Milli Takımı - Atlet

Merhaba. Benim adım Marina. Bu, Gloria Sport Arena'ya ilk gelişim değil. Burada antrenman kampları düzenlemeyi gerçekten çok seviyorum çünkü buradaki spor salonu çok hoşuma gidiyor ve burada gerçekten çok iyi bir rehabilitasyon merkezi var. Kaliteli antrenman yapmak isteyenler buraya gelsin, buranın tadını çıkarsın. Burası çok güzel!

Serdargurler
Serdar Gürler

Antalyaspor - Futbolcu

Merhabalar, Ben Serdar Gürler. Gloria Sports Center hakkında birkaç bilgi vermek istedim. 4 ay önce diz ameliyatı oldum. Ön çapraz bağlarım koptu ve İtalya'da ameliyat oldum. İtalya'dan sonra Gloria Sports Arena'ya tedavime devam etmeye geldim. Ve inanılmaz bir şey ile karşılaştım. Çok az süredir burada olmama rağmen bir aile olduğumuzu gördüm. Bana çok samimi ve yıllardır burdaymışım gibi davranıp beni benimsediler. Onların sayesinde moralimi hep yüksek tutuyorum ve iyileşme sürecim çok iyi geçiyor. Demek istediğim herkese tavsiye ederim. Zaten dünyaca ünlü bir yer. Maddi ve manevi olsun moral anlamında olsun burası benim için özel bir yer oldu. Kim gelmek istiyorsa bana sorarsanız hiç düşünmeden gelmeli.

Ruud Boffin
Ruud Boffin

Antalyaspor Futbolcu

Merhabalar, Ben Ruud Boffin. Antalyaspor'un kalecisiyim. Yaklaşık 2 haftadır tedavi İçin Gloria Sports Arena'ya geliyorum. Medial Ligament'de bir sakatlık vardı. Burayı çok sevdim. Çok profesyonel bir ortam var. Yaklaşık 2 haftadır buradayım. Gayet çabuk iyileştim. Çok kısa bir zaman sonra tekrar sahada olacağım.

Benjamin Proud 19012021
Benjamin Proud

Energy Standard ve İngiltere Yüzme Milli Takımı

Gloria Sports Arena'da antrenman yaparak bulabileceğiniz en iyi tesiste antrenman yapmış olacaksınız ve bu tesis gerçekten birinci sınıf bir tesis. Güreşçilerden koşuculara, yüzücülerden takım sporcularına kadar her tür sporcu burada konaklamakta. Yapmak isteyebileceğiniz her şeyi size sağlayabilirler ve bu geniş imkan yelpazesinde olmak, hayal edebileceğiniz her şeyi yapabilmenizi sağlar. Ve bunu sadece harika bir spor tesisinde değil, aynı zamanda dünyanın en güzel yerlerinden birinde yapıyorsunuz. Türkiye'nin size sunacağı çok şey var. Burası güzel bir ülke, güzel de bir havası var. Bunların hepsi bir araya gelince Gloria Sports Arena olabileceğiniz en iyi yer haline gelir.

Elena Krawzow 19012021
Elena Krawzow

Berlin Yüzme Takımı

Gloria Sports Arena, buradaki tüm sporcular için çok iyi bir oteldir. Burada yemekleriniz çok iyi, çalışanlarınız harika, çok büyük bir ekip var, yani istediğinizi bulabilirsiniz. Bence burada herkes çok rahat hissediyor ve burası antrenman için mükemmel bir yer. 2016'dan beri burada antrenman kamplarımız var ve yarışma öncesi antrenman için veya sadece normal sezon antrenmanı için her zaman buraya geliyoruz ve burası her zaman harikadır. Buraya mümkün olduğu kadar çok sık geleceğiz. Burada yaptığım antrenmandan sonra kendimi hep çok iyi hissediyorum. Örneğin 2017'de Avrupa yarışmalarında yüzdüm ve buradaki antrenmandan sonra yarışmalarda hep çok iyi sonuçlar aldım.

Burak Bujin 200X200
Burak Bujin

Boksör

Gloria Sports Arena ile ilk karşılaşmam Ekim 2016'da oldu. O dönem Avni Yıldırım'ın Münih'teki çok önemli bir maçı için hazırlık kampındaydık. Biz o kadar o dönem iyi hissettik, iyi çalıştık ki, ondan sonra her fırsatta buraya gelmeyi istedik. Sadece profesyonel sporcular ve amatör sporcular için değil, sporu hobi olarak yapan insanlar için bile burada vakit geçirmek, burada antreman yapmak burada vaktini geçirmek son derece keyifli bir tecrübe haline dönüşüyor. Çünkü buradaki her şey, herkes, tartan pistinden kapıdaki güvenlik görevlisi arkadaşımıza, bardan, aşçısına kadar tüm ekip sizin potansiyelinizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çalışıyor. O yüzden burada çok iyi bir enerji ve iyi bir yapı oluşturulmuş. Her fırsatta buraya gelmek ve bir yarışma için hazırlanmak veya kendimizi bir ileri seviyeye taşımak için mutlaka burada vakit geçirmek istiyoruz. Böyle bir tesisi bize kazandırdığı için Gloria Sports Arena ailesine çok teşekkür ederim.

MİSAFİRLERİMİZ

BELARUSIAN NATIONAL CANOEING TEAM (BELARUS)
LATVIAN NATIONAL CANOEING TEAM (LATVIA)
LITHUANIAN NATIONAL CANOEING TEAM (LITHUANIA)
BRITISH NATIONAL DIVING TEAM (GREAT BRITAIN)
GERMAN NATIONAL DIVING TEAM(GERMANY)
CHINESE NATIONAL SWIMMING TEAM (CHINA)
COACH DIRK LANGE SWIMMING GROUP (GERMANY)
COACH MARCO WOLF SWIMMING GROUP (AUSTRIA)
DENMARK NATIONAL SWIMMING TEAM (DENMARK)
ENERGY STANDARD SWIMMING CLUB TEAM (INTERNATIONAL)
ENKA SWIMMING CLUB TEAM (TURKEY)
FENERBAHÇE SWIMMING CLUB TEAM (TURKEY)
FRENCH NATIONAL OPEN WATER SWIMMING TEAM (FRANCE)
GALATASARAY SWIMMING CLUB TEAM (TURKEY)
GOLDEN SWIMMERS SWIMMING TEAM (SAUDI ARABIA)
NECKARSULMER SWIMMING TEAM (GERMANY)
ORCA SWIMMING TEAM (ESTONIA)
SLOVAK NATIONAL SWIMMING TEAM (SLOVAKIA)
TURKISH NATIONAL SWIMMING TEAM (TURKEY)