Swim Bike Run Big Swim Bike Run Big

12.02.2017

Gloria Ironman 70.3 Turkey 2017

Ekim ayı sonlarında gerçekleştirilen Gloria Ironman 70.3 Türkiye, sezonunu sonbahar aylarına kadar uzatmak isteyenler için mükemmel bir fırsat ve Antalya bölgesindeki seyahat altyapısı kolay erişilebilirlik sağladığından, yarışmayı bir aile tatili ile birleştirmek için bir fırsat sunuyor.

Yüzmeye başlama noktası, lüks Gloria Serenity Resort'un plajında ve kendinizi, bir Avustralya çıkışına sahip yaklaşık 1200 metrelik berrak suda 1,9 k’lik 2 turluk yarışta bulacaksınız. Sudan çıktıktan ve Gloria Serenity lobisinden geçtikten sonra, bisikletinizi geçişte alırsınız ve hızlı ve düz 90k tek tur yarış ile kıyıdaki en muhteşem tatil köyleri ve golf sahalarından, Expo 2016 alanı ve antik Aspendos kentinden geçen yeni inşa edilmiş yollarda yola koyulursunuz. Bisiklet turunun bitişi, koşu ayakkabılarınızı giymek ve tatil köyünün bahçeleri arasından iki turluk koşu yarışına çıkmanız için sizi Gloria Serenity Resort'a geri getirir ve toplam yaklaşık 18k yarıştıktan sonra, hızlı bir tartan koşu pistinin sizi bitiş çizgisine doğru uçuracağı muhteşem Gloria Sports Arena’ya girmek için Belek kasabasına doğru yola çıkmadan önce 45 delikli golf sahası yarışı...

Türk misafirperverliğini deneyimleyin, beş yıldızlı otellerden birinde vakit geçirin ve bu yarışın sunması gereken eşsiz spor ve eğlence birleşiminin tadını çıkarın.

 

İLETİŞİM
DİĞER ETKİNLİKLER