Talent Camp 690X504 Talent Camp 690X504

27.04.2016

Gloria Talent Camp

Gloria Sports Arena ve Athletic Performance Center gençlerimizi Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonları ile bir araya getiriyor!

22-28 Haziran: Basketbol, Futbol, Atletizm
04-12 Temmuz: Voleybol, Yüzme, Atletizm
22-29 Temmuz: Multi Sport Camps

20 Haziran - 30 Temmuz 2016 tarihleri arasında Gloria Sports Arena’da gerçekleştirilecek Gloria Yetenek & Performans & Gelişim Kampları; 1998-2006 doğumlu, kişisel gelişimi hedefleyen ve aynı zamanda sezon sonunda yorucu sezonu geride bırakarak branş üzerine üst düzey eğitim alırken eğlenmek isteyen sporcular için ideal bir gelişim kampıdır.

Sporcular günde çift antrenman ve aralarında Milli Takım Antrenör ve Sporcularının da bulunduğu profesyonel ve deneyimli antrenörlerin yönetiminde sıkı bir kamp geçirecekler.

Bu kamplar da aynı zamanda sporcuların farklı şehir ve ülkelerden gelen genç ve başarılı sporcular ile tanışmaları ve kendi seviyelerini görmeleri açısından da oldukça etkili olacak. Ayrıca zihinsel olarak yorucu geçen okul dönemi sonrasında antrenman saatleri dışında yapılacak sosyal aktiviteler ile katılımcılar Gloria markasının kalitesi altında unutamayacakları bir tatil ve antrenman dönemi yaşayacaklar.

Ailelere çocukları ile beraber tatil yapma fırsatı sunulacağı bu gelişim kampında kamp katılımcılarını birçok sürpriz de bekliyor…

Sporcular ve aileleri, sosyal aktivitelerini Gloria Verde Resort otelinde gerçekleştirebilecektir.

İLETİŞİM
DİĞER ETKİNLİKLER